Concecpt Finnrowing Oy

Info

CONCEPT FINNROWING OY

Koskenparras 10, 2 krs.
55100 IMATRA

puh: +358 (0) 20 728 8760
(puhelun hinta 8,28 snt/puhelu + 17 snt/min)

toimisto@finnrowing.com

faksi: +358 (0) 20 728 8761

Veikko Sinisalo

veikko
Toimitusjohtaja
020 728 8762
veikkos@conceptfin.fi

Pekka Nieminen

Pekka_profiiliConcept2 ja Wattbike myynti, varaosat, huolto
020 728 8764
pekkan@conceptfin.fi

Markku Heiskanen

markku
Concept2 myynti, varaosat, huolto ja laskutus
020 7288 766
markkuh@conceptfin.fi

Jari Luonela

jari

Kuntosalimyynti

Cybex, Body Bike varaosat
044 302 6866
jaril@conceptfin.fi

Lasse Rantanen

 

Kuntosalimyynti

0400 745 907
lasser@conceptfin.fi

Tomi Sironen

 

Huolto ja varaosat

050 4352 121
tomis@conceptfin.fi

Recent Posts